Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz 8 Oyun

Malum yaz geldi, karneler alındı kimisi güzel kimisi kötü… Oyuncuların en sevdiği indirimlerden biri olan yaz indirimleri başlamak üzere . Oyuncular olarak arkadaşlarımızla beraber eğlenebileceğimiz eğlenceli oyunlar arıyoruz. Bu listede sizin için bu şekilde olan oyunları derledik. Bu oyunları bir sıraya göre koymadık. Hepsi .ok güzel oyunlar ve eminimki listedeki hangi oyunu oynarsanız oynayın

– Stick Fight: The Game

Stick Fight çöp adamlarla savaştığımız ve son kalan olmaya çalıştığımız 2-4 kişilik harika bir oyun.

-Human Fall Flat

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz fizik motorunun çok eğlenceli olduğu bir oyun. Oyunda parkurları geçip bir yere varmaya çalışıyorsunuz. Eğlenebileceğiniz bir oyun.

-Party Panic

Party Panic 1-4 kişi oynanabilen birçok oyun modu bulunan bir mini game oyunu. Rastgele çıkan oyun modlarında arkadaşlarınızla kapışıyorsunuz ve belli bir puana ulaşan kazanıyor. Ayrıca oyunda parkur modu da var. Karakterler özelleştirilebiliyor. Arkadaşlarınızla çılgınca eğlenebileceğiniz bir oyun. Göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim.

-GTA V

Gta 5’i anlatmayacağım. Hepiniz biliyorsunuz. Eğer Gta 5’iniz yoksa yaz indirimlerinde tahminimce 50-60 TL’ye satın alabilirsiniz. Hikayesi bir yana arkadaşlarınızla beraber yarışlar, soygunlar yapabileceğiniz için yazınızın eğlenceli geçmesini sağlayabilir. Dediğim gibi eğer Gta 5’iniz yoksa indirimler sayesinde 50-60 tl arasındaki fiyatıyla satın alın ve oynayın.

-Rust

Rust online bir hayatta kalma oyunu. Ortalama 50-60 bin anlık oyuncu sayısı var. Bazen 80 binleride görüyor. Özellikle son gelen güncellemelerle bir çok yeniliğe kavuştu. Oyunda evinizi yapıp silahlarla hem online insanlarla hem npc ler ile çatışabiliyor, başkalarının evini patlatıp içindekileri çalabiliyorsunuz. Rust oynarken hem pve hemde pvp’nin tadına bolca bakabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla bolca eğlenceğinize eminim.

-Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Araya birde rekabetçi oyun serpiştireyim dedim ve düşündüm bir çok rekabetçi oyun var ama şu sıralarda en çok tercih edilen Rainbow Six Siege’de karar kıldım. Oyunda yeri geldiğinde sinir krizleri yeri geldiğinde kahkaha patlamalı yeri geldiğinde ise nefesleri tutup heyecanla bekliyorsunuz. Oyunda takımlar 5’e 5 olarak 2 takım halinde bulunuyor.Bir taraf saldıran tarafken diğer taraf savunan taraf oluyor. Oyun bünyesinde birçok karakter de barındırıyor. Hepsi kendine has bir özelliğe sahip. Birini seçip oyuna başlıyorsunuz ve eğlence ve rekebetin dibine vuruyorsunuz. Kesinlikle alınıp oynanması gereken bir oyun.

– Sea of Thieves

Sea of Thieves arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir korsan oyunu. Oyun online bir yapıda. Arkadaşlarınızla beraber yapay zekaya karşı savaşabiliyor görev yapabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda görevlerden kazandığınız ya da diğer oyuncuların gemilerini batırarak aldığınız eşyaları satarak para elde edebiliyorsunuz. Bu para ile kıyafetler alabiliyor geminizi özelleştirebiliyorsunuz ve bu özelleştirmeler sadece kozmetik olarak yapılabiliyor. Yazın oynarken en çok eğlenebileceğiniz oyunlardan biri.

-The Forest

The forest 8 kişiye kadar beraber oynanabilen bir hayatta kalma oyunu. oyunda uçakta yolculuk yaparken uçağınız ıssız bir adaya düşüyor ve gözlerinizi açtığınızda mutantların çocuğunuzu kaçırdığını görüyorsunuz ve oyunun sonuna kadar çocuğun arıyorsunuz. Bu sırada devasa üsler inşa edebiliyorsunuz. Arada sırada mutanlar geliyor ve özellikle geceleri büyük bir adrenalin yaşıyorsunuz. Oynaması en keyifli oyunlardan biri. Yazınızı eğleceli geçirmek için harika bir oyun.

Okuduğunuz için Teşekkürler!!!